„Sięgnij po szczęście serdecznym gestem. Rozlej swą radość w bezkresną przestrzeń. Namaluj tęczę, gdy drżą Ci ręce. Rozkołysz serce i nie chciej więcej. Jeśli wiatr dziś przywiał do Ciebie nowe marzenia , weź je w dłonie i spróbuj je ocalić od zapomnienia.”


Kobieta

Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka „Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!” Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się „za gruba, za chuda, za niska, za wysoka”. Ale wychodzi z domu. Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się „za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste”, ale uważa że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się „za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste”, ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: „Jestem sobą” i idzie wszędzie. Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

2320_8ca5e57b-20d7-4e70-887f-ddcc

WITAM SERDECZNIE.Dopóki serce bije do drugiego człowieka… To znak że ciągle żyjesz i z nadzieją czekasz. Dopóki życie nas cieszy i marzeniami je słodzi. Dopóki nadzieję mamy to znak że jesteśmy młodzi…

cooltext118726445897197

Reklamy