Niech piękne chwile Cię otaczają, a radość niech rozgrzewa Twoj dobry nastrój. …Cudownego dnia życzę


„Barwy. Kolory swej miłości na sercu swym bytem malujesz. Błękitny – gdy swą siłę mi pokazujesz. Zielony – gdy uśmiech chcesz w oczach ujrzeć. Czerwień – gdy do ucha sączysz miłosne zaklęcia. Róż – gdy ramiona obejmujesz swą czułością. Najpiękniejsze obrazy granatem nocy malujesz. A wszystko to zwykłym pędzlem niezwykłego uczucia rysujesz.”

170719vcvcv

„Otwieram drzwi na zapach kwiatów,Motylami wołają mą duszę…W promieniach słońca przymykam oczy. Aniołami trzepocze się serce…Czy widzisz?Na ławce Miłość przysiadła I czułym dotykiem Zagląda w oczy.W soczystej trawie widzi światło zielone,Fiołkowymi myślami prosi o więcej…Nie słuchaj wietrze tych cichych szeptów,Nieśmiałym ustom wskaż lepiej drogę.Ciii…czy to echo woła po lesie?Nie,to cieszy się biedne serce…”

Niech każdy,kto do Ciebie przychodzi,odchodzi od Ciebie,czując się lepszym i szczęśliwszym.Niech każdy widzi dobroć w Twojej twarzy,w Twoich oczach,w Twoim uśmiechu.Radość można wyczytać z oczu,pojawia się w słowie i geście.Radości nie można zamknąć w sobie,zawsze przenika na zewnątrz.

Pozdrawiam,życzę miłego dnia,pełnego radości i ciepła.Słońca na niebie i uśmiechu życzliwych ludzi.

Reklamy